Tooted

Kalavalik

Tooted Kalavalik
Saadaval suurused
  • 4*85g kiisueined
Kvaliteetne täisväärtuslik kassitoit täiskasvanud kassidele. Viilutatud paladega maitsvas kastmes. Valmistatud valitud toorainetest ilma kunstlikke säilitus- ja värvaineid lisamata. Sobib kõikidele kassidele alates 12 kuust - nii täiskasvanud kui ka seenior-kassidele. Kõik Sheba retseptid on välja töötatud koostöös Walthami Lemmikloomade Toitumiskeskuse teadlaste ja veterinaaridega, et tagada 100% täisväärtuslik ja tasakaalus toitumine.
Toiteväärtused (%)
Toorvalk
7.8
Toorrasv
4.5
Anorgaaniline tooraine
1.8
Toorkiud
0.30
Niiskus
83.0
Lisandid kg kohta - toitainelised lisandid:
Tauriin
572 mg
Veevaba kaltsiumiodaat
0.34 mg
Vask(II)sulfaat, pentahüdraat
1.3 mg
Raudsulfaat, monohüdraat
17.0 mg
Mangaan(II)sulfaat, monohüdraat
3.4 mg
Tsinksulfaat, monohüdraat
16.0 mg
KOOSTIS : Liha ja loomsed kõrvalsaadused (94% looduslik*), kala ja kalasaadused* (sealhulgas lõhet 4% ja saidat 4% tükkidena**), taimset päritolu kõrvalsaadused, mineraalained, taimsed proteiiniekstraktid, suhkrud. *Looduslikud koostisosad. **Tükid 46% tootest. Liha ja loomsed kõrvalsaadused (94% looduslik*), kala ja kalasaadused* (sealhulgas valget kala 4% tükkidena**), taimset päritolu kõrvalsaadused, mineraalained, taimsed proteiiniekstraktid, suhkrud. *Looduslikud koostisosad. **Tükid 46% tootest. Liha ja loomsed kõrvalsaadused (94% looduslik*), kala ja kalasaadused* (sealhulgas оokeanikala 4% tükkidena**), taimset päritolu kõrvalsaadused, mineraalained, taimsed proteiiniekstraktid, suhkrud. *Looduslikud koostisosad. **Tükid 46% tootest. Liha ja loomsed kõrvalsaadused (94% looduslik*), kala ja kalasaadused* (sealhulgas turska 4% tükkidena**), taimset päritolu kõrvalsaadused, mineraalained, taimsed proteiiniekstraktid, suhkrud. *Looduslikud koostisosad. **Tükid 46% tootest.    

SÖÖTMISE JUHEND

4 kg kaaluv kass vajab 3 kiisueinet päevas. Soovitame pakkuda 2 SHEBA® kiisueinet ning 20 g kuivtoitu. Kohandage pakutava toidu kogust kassi aktiivsusest ja keha füüsilisest seisundist lähtuvalt. Värske joogivesi peab olema alati saadaval.

Rohkem neid tooteid