header image

Anname SHEBA® Hope Reefiga lootust korallrahudele

Lootus korallrahudele.

Maailma korallrahude saatus on murdepunktis. Kui me kohe ei reageeri, võime kaotada need elutähtsad ökosüsteemid igaveseks. Kuid lootus on veel säilinud. Rajasime maailma suurima korallrahud taastamine programmi, et säilitada ja taastada meie merede ilu.

Loe lisa programmi kohta ja saa teada, kuidas ka Sina saad abiks olla.

 

SÄÄSTEV KALANDUS: SÄILITAME KALAVARUD TULEVASTELE PÕLVKONDAD

Sheba® prioriteet on pakkuda meie kassidest sõpradele suupärast toitu vastutustundlikult parimaid tooraineid hankides ja meie tootmisprotsessi kasutades. Usume, et tõeliselt hõrgu toidu valmistamiseks ei lähe vaja vaid meisterlikkust, vaid ka hoolikalt valitud koostisosi. Teeme oma säästva arengu eesmärkide nimel koostööd Merehoolduse Nõukoguga (Marine Stewardship Counciliga, MSC) – rahvusvahelise mittetulundusorganisatsiooniga, mis tunnustab ja premeerib jõupingutusi ookeanide kaitsmisel ja meresaaduste kindlustamisel tulevikus. Kui näete Sheba® toodetel sinise kalaga MSC-märgist, võite olla kindel, et kogu kasutatud kala pärineb jälgitavast ja säästvast allikast.

SÄÄSTEV KALA SHEBA® VALIKUS

Praegu kannab sinist MSC-märgist 83%* Sheba® kalatoodetest. Ja see on alles esimene samm: SHEBA® on pühendunud 100% ulatuses säästvalt püütud kala kasutamisele. See tähendab hõrku ja säästvat kassitoitu, millest nii teie kui ka teie kõige nõudlikum kassist kaaslane võib meelerahus naudingut tunda.

pack msc

MIS ON SÄÄSTEV KALANDUS?

Nähes sinise kalaga MSC-märgist Sheba® tootel, võite olla kindel järgmises:

Tooraine on pärit säästvast allikast – iga MSC tunnistusega kalandusettevõtte puhul on sõltumatult hinnatud selle otsest mõju looduslikele kalavarudele ja nende elukoha ökosüsteemidele.

Tooraine on hoolikalt käideldud – MSC-märgisega kala ja meresaadused hoitakse kogu tarneahela jooksul mittemärgistatust rangelt lahus. Selle selge märgistus viitab, millisest säästvast kalandusettevõttest tooraine pärineb.

Usaldusväärne – MSC märgistuse kehtivust tõendavad regulaarsed DNA-testid. Seega võite kindel olla pakendil või valikus märgitud kala ehtsuses.

Tõsiseltvõetav – MSC on standardite kujundamise ja säästva kalapüügi edendamise nimel teinud üle 20 aasta koostööd teadlaste, kalandusettevõtete, meresaaduste tootjate ja brändidega. MSC-d tunnustavad nii ÜRO Toidu- ja Põllumajandusorganisatsioon kui ka ülemaailmne säästva meresaaduse algatus.